Haber Detayı
13 Aralık 2017 - Çarşamba 07:11
 
GENÇ GELİN MİRASI İÇİN ÇAMAŞIR SUYUYLA GÜNLERCE ZEHİRLEDİ
Afyon’da yaşayan 76 yaşındaki N.K. berberde bayılarak hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tetkiklerde N.K.’nın vücudunda tehlikeli seviyede klor bulundu. Hastane polisinin şüphelenerek başlattığı soruşturma neticesinde N.K.’nın eşi tarafından zehirlendiği anlaşıldı.
SAĞLIK Haberi
GENÇ GELİN MİRASI İÇİN ÇAMAŞIR SUYUYLA GÜNLERCE ZEHİRLEDİ

Kuvvet Şurubundan Klor Çıktı

Kendinden 50 yaş küçük eşinin N.K.’ya her akşam “Kuvvet Şurubu” hazırladığını öğrenen polis ekipleri bu şurubun içeriğine dair yaptığı araştırmada gerçek ortaya çıktı. Genç eşinin N.K. için hazırladığı şurubun içerisine çeşitli enerji besinleriyle birlikte çamaşır suyu koyarak zehirlemeye çalıştığı anlaşıldı.

Çamaşır suyunun içerisindeki zehirli kimyasal klorla bağışıklık sistemi, akciğeri, karaciğeri, midesi, bağırsakları, prostatı zarar gören N.K.’nın yoğun tedavisi devam ediyor. Konu ile ilgili aileye açıklama yapan doktorların, klorun tüm hücrelere saldıran bir zehir olduğunu ve N.K.’nın vücudunun çok hasar gördüğünü belirtiyorlar. Bağırsakların bakterilerden oluşan bir sistem olduğunu ve bağırsaklarındaki bakteri sayısının neredeyse çalışamayacak kadar azaldığını belirten doktorlar, ilerleyen dönem için damar şikayetleri ve kanser ihtimalinin yüksek olduğunu, N.K.’nın ömür boyu kontrolde kalması gerektiğini ifade ettiler.

“Yaşlılar Genç Eşlerle Evlenmesi”

Durum yargıya taşınırken genç eş gözaltına alındı. N.K.’nın konuya dair yaptığı açıklamada “Ben ona sevdalıydım, onun da duygularında samimi olduğunu düşünüyordum. Meğerse o benim mirasıma göz koymuş.” dediğini ve pişman olduğunu söyledi. Oğlu, babasının bu kadınla evlendiğinden beri çocukları ve akrabalarıyla arasının açıldığını belirterek “Tüm yaşlılara sesleniyorum, genç hanımlardan size hayır gelmez. Genç bayanlar sizlerin paranız, pulunuz, mirasınız için sizinle olurlar!” dedi.

76 yaşındaki adamın psikolojik ve klinik tedavisi sürerken N.K.’nın genç eşine adam öldürmeye teşebbüsten dava açacağı belirtiliyor. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: GENÇ, GELİN, MİRASI, İÇİN, ÇAMAŞIR, SUYUYLA, GÜNLERCE, ZEHİRLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı